Burmistrz Dębicy

track_changes Sprawdź jak zmieniła się Dębica podczas mojej kadencji

Wiele z inwestycji realizowanych w latach 2006-2010 gdy pełniłem funkcję Burmistrza Miasta Dębica, zostało wykonanych dzięki wielu ludziom – członkom naszego zespołu. Inwestycje z wielu obszarów są już ukończone, część z nich właśnie się realizuje, a są jeszcze takie, które dzięki pozyskanym funduszom zostaną zrealizowane w najbliższym czasie.

video_library Zobacz wideo relacje z najważniejszych inwestycji w mieście

Obejrzyj materiały wideo w których pokazana jest realizacja inwestycji w Dębicy w trakcie mojej kadencji. Wśród inwestycji znalazły się przebudowa placy zabaw, szkół, a także infrastruktury drogowej. Ware wspomnienia są realizacje budowy mieszkań socjalnych.

assignment_turned_in Podsumowanie realizacji programu wyborczego w latach 2006 – 2010

Przed wyborami samorządowymi w 2005 roku, przekazałem do Państwa dyspozycji – „Prgram dla Dębicy na lata 2006-2010”. Dziś robiąc własny „rachunek sumienia”, co z tych planów udało się zrealizować, dokonałem analizy i z ogromną satysfakcją chciałem się tym z Państwem podzielić. Sprawdź realizację celów z programu wyborczego.

event Program dla Dębicy 2011 – 2014

Zobacz jak zmieniła się Dębica w latach 2011 – 2014. Sprawdź inwestycje i zmiany, które zostały dokonane bazując na wdrożonym w życie w 2006 roku Programie dla Dębicy. Obejrzyj swoiste rozliczenie z okresu mojej kadencji – burmistrza Naszego Miasta Dębica, a także propozycje dalszych działań, które zamierzam zrealizować.

photo_library Obejrzyj galerię zdjęć

Sprawdź fotogalerię z lat 2010 – 2014, ze spotkań i wydarzeń w latach 2006 – 2010. Znajdziesz tu również umowę o współpracy z miastem Kapuvar na Węgrzech czy też spotkanie w Parlamencie Unii Europejskiej, które zostało zorganizowane przez Europosła Meczysława Janowskiego.