Bezpłatne szkolenie “Podatek VAT – zmiany w 2008 roku, najnowsze orzecznictwo i interpretacje organów podatkowych i Ministerstwa

Stowarzyszenie Dębicki Klub Biznesu wspólnie z Biurem Współpracy z Przedsiębiorcą działającym przy Urzędzie Miejskim w Dębicy, informuje o nawiązaniu współpracy z Urzędem Skarbowym w Dębicy w obszarze organizacji bezpłatnych szkoleń dla właścicieli i pracowników firm z powiatu dębickiego, którego głównym tematem są szeroko rozumiane regulacje prawne dotyczące podatku VAT i podatku dochodowego.
 Pierwszym “produktem” tej współpracy jest organizowane szkolenie w dniu 27-go czerwca tj. piątek od godziny 10:00 do godziny 14:00 o temacie: “Podatek VAT – zmiany w 2008 roku, najnowsze orzecznictwo i interpretacje organów podatkowych i Ministerstwa Finansów”. Szkolenie, na które zapraszamy dyrektorów, właścicieli czy też osoby z działu księgowości, kadr i rozliczeń, poprowadzą pracownicy Urzędu Skarbowego w Dębicy, czyli osoby, które na co dzień mają kontakt z najbardziej aktualnymi przepisami i rozporządzeniami. Szkolenie odbędzie się w Sali Kolumnowej Urzędu Miejskiego, ul. Ratuszowa 2 (pokój nr 51). Rezerwacje na szkolenie do dnia 23.06.2008 roku, dokonywać można w Biurze Informacji Biznesowej działającym przy Stowarzyszeniu Dębicki Klub Biznesu pod numerem telefonu: (014) 681 90 30, codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00 lub drogą elektroniczną pod adresem: [email protected]. Ilość miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Udział w szkoleniu jest całkowicie bezpłatny.Przy zgłaszaniu osób, można również sprecyzować konkretne zapytania do Biura Informacji Biznesowej, na które w końcowej części szkolenia będą odpowiadać osoby prowadzące. Dębicki Klub Biznesu już dziś informuje, że kolejny moduł wspólnie prowadzonych szkoleń o tematyce: “Podatek dochodowy od osób prawnych – zmiany w 2008 roku, amortyzacja podatkowa, wydatki na reprezentację i reklamę, najnowsze orzecznictwo i interpretacje organów podatkowych i Ministerstwa Finansów” odbędzie się po okresie urlopowym tj. w dniu 26.09.2008 roku.