Miasto otrzymało po raz piąty tytuł i certyfikat „Gmina Fair Play”. Burmistrz Paweł Wolicki podczas gali w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie, 3 października br., odebrał złotą statuetkę „Fair Play”, którymi wyróżniono w tym roku tylko 14 samorządów w Polsce. Złota statuetka wręczana jest samorządom, które po raz piąty poddały się ocenie ekspertów.
 

– Jest to dla nas potwierdzenie, że wciąż utrzymujemy wysoki standard w obsłudze przedsiębiorców i inwestorów – mówi Paweł Wolicki, burmistrz Dębicy. – Część oceny powstaje na podstawie rozmowy audytorów z przedsiębiorcami. Ta złota statuetka i tytuł przyznany po raz piąty to uznanie dla naszego samorządu, dla całego Urzędu Miejskiego, ale również dla przedsiębiorców funkcjonujących w mieście. Statuetka to symbol dobrej współpracy miasta z przedsiębiorcami. Ta nagroda stanowi impuls skłaniający do podnoszenia jakości pracy Urzędu Miejskiego, która przekłada się później na dobrą ocenę wystawianą zarówno przez mieszkańców i inwestorów.

Burmistrz zadowolony jest nie tylko z samej nagrody, ale również przeprowadzonego w ramach konkursu audytu, który wiąże się z opracowaniem przez organizatorów indywidualnego raportu marketingowego dla naszego miasta.