Trwają prace przy montażu sal treningowych dla dębickiej młodzieży bokserskiej. Z Domu Sportu przy ulicy Sportowej sprzęt przenoszony jest do zmodernizowanych pomieszczeń przy ulicy Kościuszki. Marek Kamiński, dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji zapewnia, że we wrześniu młodzi bokserzy wznowią swoje treningi w nowej, pięknej siedzibie.
 

Na razie pracownicy MOSiR montują ring. Ustawiany jest on w największej sali. Jest to ring pamiętający jeszcze sukcesy bokserów LKS Igloopol. Jest jednak w bardzo dobry stanie, gdyż pracownicy MOSiR dbali o niego, i z powodzeniem może jeszcze służyć przez lata dębickiej młodzieży trenującej boks.

W nowej siedzibie sekcja bokserska będzie miała także dwie szatnie: jedną dla dziewcząt, inną dla chłopców, pomieszczenie dla trenera, drugie dla lekarza oraz salę treningową.

Obecnie w sekcji bokserskiej trenuje grupa około 20 młodych ludzi do 18 roku życia, w tym kilka dziewcząt. Trenuje te grupkę Stanisław Minorczyk. Od września pomagać mu będą prawdopodobnie Sławomir Łukasik i Ryszard Kaczor