Drugie miejsce zajęła drużyna rodzinna Urzędu Miasta w turnieju „Tato, podaj”, rozegranym w sobotę (3 marca) w sali sportowej Szkoły podstawowej nr 9 w Dębicy. Głową rodziny był burmistrz Paweł Wolicki, który zagrał w drużynie z Mateuszem Warzechą, synem Jana Warzechy, sekretarza miasta. Mniej szczęścia miała inna drużyna, którą burmistrz tworzył z Mateuszem Bidusiem, uczniem klasy VI „d” ze Szkoły Podstawowej nr 9.
 

Organizatorami konkursu byli Jan Rachwał, dyrektor szkoły oraz Andrzej Nylec, prezes UKS „Olimp” oraz firma „Trans – Południe”, główny sponsor imprezy. Turniej zorganizowano w celu propagowania sportu, nawiązywaniu więzi rodzinnych , wychowaniu poprzez sport i poznaniu nowych przyjaźni. W turnieju uczestniczyło 58 dwuosobowych zespołów ojców z synami lub ojców z córkami. W turnieju uczestniczyli także wychowankowie Domu Dziecka „Hanka”. Łącznie rozegrano 80 sześciominutowych meczów na dwóch boiskach z bramkami o wymiarach 90 na 60 cm. Turniejowi patronowali poseł Kazimierz Moskal i burmistrz Paweł Wolicki.

 – Uważam, że to świetna zabawa na sobotnie przedpołudnie – mówi burmistrz Paweł Wolicki. – Mój syn Jasio jest jeszcze za mały, by grać w piłkę ale za kilka lat na pewno razem zagramy.            Podczas turnieju nie zapomniano o mamach, które sprawdziły się w strzelaniu rzutów karnych. W tej kategorii pierwsze miejsce zajęła Edyta Kurgan, drugie Elżbieta Grzybowska a trzecie Katarzyna Brniak. W konkurencji „Tato i córka” najlepsi okazali się Paulina i Andrzej Przybyłowicz, na drugim miejscu uplasowała się drużyna – Kinga i Arkadiusz Kuczaj, a na trzecim Lilianna i Jacek Biruś. W konkurencji „Tato i syn” (rocznik 1999-1998) zwycięstwo odnieśli Antoni i Andrzej Mroczka, przed Wojciechem i Konradem Szydło oraz Filipem i Konradem Woźny. W Kategorii „Tato i syn” (rocznik 1997-1996) pierwsze miejsce zajęli Sławomir i Maksymilian Maik, drugie Waldemar i Witold Drożdżowski, zaś trzecie Witold i Erwin Brniak. Kategoria „Tato i syn” (rocznik 1995 – 1994) okazała się szczęśliwa dla Mariusza i Piotra Bilów. Drugie miejsce przypadło Grzegorzowi i Patrykowi Grzybowskim a trzecie Bartłomiejowi i Grzegorzowi Matejewiczowi. W ostatniej kategorii „Tato i syn” (rocznik 1990 i młodsi) zwyciężyli Mateusz Łakomek i Mateusz Wolański, drugie miejsce zajęła drużyna Paweł Wolicki i Mateusz Warzecha a trzecie Wiesław Piórkowski z synem Adamem.