Bezpłatne szkolenie z prawa pracy dla przedsiębiorców i pracowników

Stowarzyszenie Dębicki Klub Biznesu, wspólnie z Biurem Współpracy z Przedsiębiorcą działającym przy Urzędzie Miejskim w Dębicy organizują bezpłatne szkolenie dla właścicieli i pracowników firm z powiatu dębickiego. Temat szkolenia to: “Prawa i obowiązki pracodawcy w świetle aktualnych przepisów pracy”.
 

Szkolenie poprowadzą specjaliści z Państwowej Inspekcji Pracy z Rzeszowa, którzy przedstawią najważniejsze zagadnienia związane z nowelizacją ustawy o Prawie Pracy. “Podczas szkolenia poruszone zostanie wiele aspektów, o które dopytuje się wielu przedsiębiorców. To m.in. nowelizacja ustawy o Państwowej Inspekcji Pracy, wypadki przy pracy i uregulowania prawne z tym związane, czy też dostosowanie maszyn i urządzeń do minimalnych wymogów” – informuje współorganizator szkolenia – Ludmiła Pilch – kierownik Biura Współpracy z Przedsiębiorcą.

Jak zapewnia Zbigniew Nosal – Prezes Stowarzyszenia Dębicki Klubu Biznesu – to nie ostatnie szkolenie, które zostanie przeprowadzone w tym roku. “Liczymy na dużą frekwencję, gdyż w okresie urlopowym, który nadchodzi, ciężko będzie zorganizować podobne szkolenie. Stąd zachęcamy wszystkich przedsiębiorców o oddelegowanie swoich pracowników w tym miesiącu, a już teraz mogę zapowiedzieć, że kolejne edycję podobnych szkoleń odbędą się we wrześniu 2008 roku”.

Szkolenie odbędzie się w Sali Kolumnowej Urzędu Miejskiego, ul. Ratuszowa 2 (pokój nr 51) w dniu 13-go czerwca 2008 roku (piątek) o godzinie 10:00 i trwać będzie do około 14:00. Rezerwacje na szkolenie dokonywać można w Biurze Informacji Biznesowej działającym przy Stowarzyszeniu Dębicki Klub Biznesu pod numerem telefonu: (014) 681 90 30, codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00 lub drogą elektroniczną pod adresem: [email protected]. Ilość miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Udział w szkoleniu jest całkowicie bezpłatny.