Konsultacje społeczne burmistrza Pawła Wolickiego z mieszkańcami na temat projektu przyszłorocznego budżetu rozpoczną się 8 grudnia w Szkole Podstawowej nr 10. Burmistrzowi towarzyszyć będą zastępcy, radni oraz urzędnicy, którzy odpowiadać będą na pytania mieszkańców.
 

Podczas konsultacji władze miasta prezentują co udało się zrealizować z wniosków składanych do budżetu w poprzednich latach podczas konsultacji oraz jakie inwestycje będą realizowane w przyszłorocznym budżecie a jakie zostaną zapisane w budżecie na  2010 rok.

Konsultacje w Szkole Podstawowej nr 10 przy ul. Kwiatkowskiego rozpoczną się 8 grudnia br. o godz. 16.30. Dzień później, 9 grudnia, konsultacje odbędą się w Domu Kultury „Śnieżka” przy ul. Bojanowskiego, 11 grudnia br. spotkanie odbędzie się w Domu Kultury „Mors” przy ul. Sportowej, zaś 12 grudnia w Miejskim Gimnazjum nr 2 przy ul. Łysogórskiej. Ostatnie spotkanie konsultacyjne przewidziano 15 grudnia w Domu Strażaka przy ul. Świętosława. Rozpoczęcie wszystkich spotkań zaplanowano na godz. 16.30.